Os 4775 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 16.14 | 4 | ||
Semanín | 16.19 | 16.19 | |||
Opatov | 16.23 | 16.24 | 4 | ||
Opatovec | 16.27 | 16.27 | |||
Svitavy | 16.31 | 16.32 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 16.35 | 16.35 | |||
Hradec nad Svitavou | 16.39 | 16.39 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 16.45 | 16.45 | |||
Březová nad Svitavou | 16.48 | 16.49 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 16.50 | 16.50 | |||
Rozhraní | 16.53 | 16.53 | |||
Letovice | 16.59 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia