Os 4744 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 0.00 | 5.54 | 2 | ||
Zbýšov | 5.56 | 5.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 5.59 | 6.00 | |||
Újezd u Brna | 6.03 | 6.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 6.05 | 6.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 6.12 | 6.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.26 | 6.30 | II | ||
Brno-Židenice | 6.33 | 6.34 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.40 | 6.40 | |||
Babice nad Svitavou | 6.44 | 6.45 | |||
Adamov | 6.48 | 6.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 6.50 | 6.51 | |||
Blansko | 6.56 | 6.57 | 1/2 | ||
Blansko město | 6.59 | 7.00 | |||
Dolní Lhota | 7.03 | 7.03 | |||
Rájec-Jestřebí | 7.06 | 7.07 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 7.10 | 7.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 7.15 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök