Os 4630 | |
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + Bdmtee275 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 0.00 | 17.42 | 1 | ||
Ladná | 17.49 | 17.49 | |||
Podivín | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Rakvice | 17.57 | 17.57 | |||
Zaječí | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Šakvice | 18.06 | 18.07 | 1/3 | ||
Popice | 18.10 | 18.10 | |||
Pouzdřany | 18.13 | 18.14 | |||
Vranovice | 18.17 | 18.18 | 1/2 | ||
Žabčice | 18.22 | 18.22 | |||
Hrušovany u Brna | 18.25 | 18.29 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 18.32 | 18.32 | |||
Rajhrad | 18.35 | 18.36 | |||
Popovice u Rajhradu | 18.39 | 18.39 | |||
Modřice | 18.42 | 18.43 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 18.47 | 18.48 | 8 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.52 | 18.57 | II | ||
Brno-Židenice | 19.00 | 19.01 | |||
Brno-Lesná | 19.06 | 19.07 | |||
Brno-Královo Pole | 19.09 | 19.10 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 19.12 | 19.13 | |||
Česká | 19.17 | 19.17 | |||
Kuřim | 19.20 | 19.21 | 3/2 | ||
Čebín | 19.27 | 19.27 | |||
Hradčany | 19.30 | 19.30 | |||
Tišnov | 19.33 | 0.00 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci