Os 4609 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 12.44 | 3/5 | ||
Ostrov nad Oslavou | 12.51 | 12.51 | 1/1 | ||
Laštovičky | 12.54 | 12.55 | |||
Sklené nad Oslavou | 12.59 | 12.59 | 2/1 | ||
Křižanov | 13.05 | 13.06 | 3 | ||
Ořechov | 13.11 | 13.12 | |||
Osová Bítýška | 13.15 | 13.15 | |||
Vlkov u Tišnova | 13.18 | 13.19 | 1/1 | ||
Níhov | 13.23 | 13.23 | |||
Řikonín | 13.27 | 13.28 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 13.31 | 13.31 | |||
Tišnov | 13.36 | 13.39 | 3/1 | ||
Hradčany | 13.41 | 13.42 | |||
Čebín | 13.44 | 13.45 | |||
Kuřim | 13.50 | 13.51 | 2/1 | ||
Česká | 13.54 | 13.55 | |||
Brno-Řečkovice | 13.59 | 13.59 | |||
Brno-Královo Pole | 14.02 | 14.03 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 14.05 | 14.06 | |||
Brno-Židenice | 14.11 | 14.13 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.17 | 14.20 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 14.24 | 14.24 | 7 | ||
Modřice | 14.28 | 14.29 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 14.32 | 14.32 | |||
Rajhrad | 14.34 | 14.35 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.38 | 14.39 | |||
Hrušovany u Brna | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Žabčice | 14.45 | 14.45 | |||
Vranovice | 14.50 | 14.54 | 2 | ||
Pouzdřany | 14.57 | 14.58 | |||
Popice | 15.01 | 15.01 | |||
Šakvice | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Zaječí | 15.09 | 15.10 | 1/2 | ||
Rakvice | 15.14 | 15.14 | |||
Podivín | 15.18 | 15.19 | 1/4 | ||
Ladná | 15.22 | 15.22 | |||
Břeclav | 15.30 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster