Os 4607 | |
Řazení vlaku: 263 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 7.44 | 3/5 | ||
Ostrov nad Oslavou | 7.51 | 7.51 | 1/1 | ||
Laštovičky | 7.54 | 7.55 | |||
Sklené nad Oslavou | 7.59 | 7.59 | 2/1 | ||
Křižanov | 8.05 | 8.06 | 3 | ||
Ořechov | 8.11 | 8.12 | |||
Osová Bítýška | 8.15 | 8.15 | |||
Vlkov u Tišnova | 8.18 | 8.19 | 1/1 | ||
Níhov | 8.23 | 8.23 | |||
Řikonín | 8.27 | 8.28 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 8.31 | 8.31 | |||
Tišnov | 8.36 | 8.39 | 3/1 | ||
Hradčany | 8.41 | 8.42 | |||
Čebín | 8.44 | 8.45 | |||
Kuřim | 8.50 | 8.51 | 2/1 | ||
Česká | 8.54 | 8.55 | |||
Brno-Řečkovice | 8.59 | 8.59 | |||
Brno-Královo Pole | 9.02 | 9.03 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 9.05 | 9.06 | |||
Brno-Židenice | 9.11 | 9.13 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.17 | 9.20 | I | ||
Modřice | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 9.32 | 9.32 | |||
Rajhrad | 9.34 | 9.35 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9.38 | 9.39 | |||
Hrušovany u Brna | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Žabčice | 9.45 | 9.45 | |||
Vranovice | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Pouzdřany | 9.53 | 9.54 | |||
Popice | 9.57 | 9.57 | |||
Šakvice | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Zaječí | 10.05 | 10.06 | 1/2 | ||
Rakvice | 10.10 | 10.10 | |||
Podivín | 10.14 | 10.15 | 1/4 | ||
Ladná | 10.18 | 10.18 | |||
Břeclav | 10.26 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök