Os 4376 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 0.00 | 17.25 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 17.28 | 17.28 | |||
Bylnice | 17.32 | 17.32 | 3 | ||
Popov | 17.37 | 17.38 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 17.44 | 17.44 | 3 | ||
Divnice | 17.46 | 17.47 | |||
Slavičín | 17.51 | 17.52 | 3 | ||
Hostětín | 17.58 | 17.58 | |||
Pitín zastávka | 18.05 | 18.05 | |||
Bojkovice město | 18.08 | 18.09 | |||
Bojkovice | 18.11 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster