Os 4362 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 0.00 | 4.35 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 4.38 | 4.38 | |||
Bylnice | 4.42 | 4.53 | 3 | ||
Popov | 4.58 | 4.58 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 5.04 | 5.04 | 3 | ||
Divnice | 5.06 | 5.07 | |||
Slavičín | 5.11 | 5.11 | 3 | ||
Hostětín | 5.17 | 5.17 | |||
Pitín zastávka | 5.24 | 5.24 | |||
Bojkovice město | 5.28 | 5.28 | |||
Bojkovice | 5.31 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster