Os 4347 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 0.00 | 20.32 | 4 | ||
Kunovice | 20.35 | 20.38 | 3 | ||
Vésky | 20.41 | 20.41 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 20.44 | 20.44 | |||
Hradčovice | 20.49 | 20.49 | 2 | ||
Havřice | 20.54 | 20.54 | |||
Uherský Brod | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 21.02 | 21.02 | 3 | ||
Šumice | 21.06 | 21.06 | |||
Nezdenice | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Záhorovice | 21.13 | 21.13 | |||
Bojkovice | 21.17 | 21.19 | 3 | ||
Bojkovice město | 21.21 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci