Os 4344 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 0.00 | 17.43 | 2 | ||
Záhorovice | 17.46 | 17.46 | |||
Nezdenice | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Šumice | 17.53 | 17.53 | |||
Újezdec u Luhačovic | 17.57 | 17.58 | 4 | ||
Uherský Brod | 18.02 | 18.12 | 3 | ||
Havřice | 18.15 | 18.15 | |||
Hradčovice | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.24 | 18.24 | |||
Vésky | 18.27 | 18.27 | |||
Kunovice | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 18.35 | 18.35 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 18.39 | 18.39 | |||
Ostrožská Nová Ves | 18.41 | 18.41 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 18.52 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia