Os 4339 | |
Řazení vlaku: 810 + 3xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 16.06 | 1vlevo/1 | ||
Uherské Hradiště | 16.12 | 16.20 | 3 | ||
Kunovice | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Vésky | 16.28 | 16.28 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 16.31 | 16.32 | |||
Hradčovice | 16.37 | 16.40 | 2 | ||
Havřice | 16.45 | 16.45 | |||
Uherský Brod | 16.48 | 16.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 16.57 | 16.59 | 3 | ||
Šumice | 17.03 | 17.04 | |||
Nezdenice | 17.08 | 17.08 | 3 | ||
Záhorovice | 17.12 | 17.13 | |||
Bojkovice | 17.17 | 17.20 | 3 | ||
Bojkovice město | 17.22 | 17.22 | |||
Pitín zastávka | 17.26 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci