Os 4337 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 0.00 | 15.34 | 2 | ||
Kunovice | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Vésky | 15.42 | 15.42 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.45 | 15.45 | |||
Hradčovice | 15.50 | 15.50 | 3 | ||
Havřice | 15.55 | 15.55 | |||
Uherský Brod | 15.59 | 16.01 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Šumice | 16.11 | 16.11 | |||
Nezdenice | 16.15 | 16.16 | 3 | ||
Záhorovice | 16.19 | 16.20 | |||
Bojkovice | 16.24 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia