Os 4221 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 0.00 | 16.35 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 16.42 | 16.42 | |||
Moravská Nová Ves | 16.45 | 16.46 | 1/2 | ||
Lužice | 16.50 | 16.50 | 1/4 | ||
Hodonín | 16.54 | 16.56 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 17.00 | 17.00 | |||
Rohatec | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 17.09 | 17.10 | 2 | ||
Moravský Písek | 17.14 | 17.15 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 17.17 | 17.17 | |||
Nedakonice | 17.21 | 17.22 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 17.24 | 17.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Huštěnovice | 17.33 | 17.34 | 2 | ||
Spytihněv | 17.37 | 17.37 | |||
Napajedla | 17.40 | 17.40 | 2/3 | ||
Otrokovice | 17.44 | 17.46 | 2/4 | ||
Tlumačov | 17.50 | 17.51 | 1 | ||
Záhlinice | 17.55 | 17.55 | |||
Hulín | 17.58 | 18.03 | 3/3 | ||
Břest | 18.06 | 18.07 | |||
Říkovice | 18.09 | 18.10 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 18.13 | 18.13 | |||
Přerov | 18.19 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci