Os 4025 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 0.00 | 13.45 | 1/3 | ||
Rájec-Jestřebí | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Blansko město | 13.55 | 13.56 | |||
Blansko | 13.58 | 14.03 | 2 | ||
Adamov zastávka | 14.09 | 14.10 | |||
Adamov | 14.11 | 14.12 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 14.15 | 14.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.20 | 14.21 | |||
Brno-Židenice | 14.27 | 14.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.31 | 14.40 | II | ||
Brno-Chrlice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 14.56 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci