EC 378 „Carl Maria von Weber“ | |
Řazení vlaku: 1216 + Bmz245 + 2xBmz241 + 2xBmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wien Südbahnhof | 0.00 | 5.58 | |||
Břeclav | 6.55 | 7.04 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.39 | 7.41 | II | ||
Česká Třebová | 8.43 | 8.44 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.19 | 9.20 | 3 | ||
Kolín | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 10.29 | 10.40 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.43 | 11.44 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.00 | 12.02 | 2 | ||
Bad Schandau | 12.17 | 12.19 | 2 | ||
Dresden Hbf | 12.46 | 13.04 | |||
Dresden-Neustadt | 13.12 | 13.14 | |||
Elsterwerda | 13.50 | 13.52 | |||
Berlin Südkreuz | 15.11 | 15.13 | |||
Berlin Hbf | 15.18 | 15.37 | |||
Berlin-Gesundbrunnen | 15.42 | 15.44 | |||
Bernau (b Berlin) | 15.57 | 15.59 | 5 | ||
Eberswalde Hbf | 16.13 | 16.15 | |||
Angermünde | 16.29 | 16.30 | |||
Prenzlau | 16.51 | 16.53 | |||
Pasewalk | 17.07 | 17.08 | 1 | ||
Anklam | 17.32 | 17.34 | 1 | ||
Züssow | 17.44 | 17.46 | 1 | ||
Greifswald | 17.57 | 17.59 | 1 | ||
Stralsund | 18.22 | 18.30 | 5 | ||
Bergen auf Rügen | 18.52 | 18.54 | 2 | ||
Ostseebad Binz | 19.17 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia