Os 3716/7 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 12.05 | 2 | ||
Přerov | 0.00 | 13.59 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 12.10 | 12.11 | 1/4 | ||
Věžky | 14.05 | 14.05 | 1 | ||
Rudoltice v Čechách | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Chropyně | 14.10 | 14.14 | 4 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 12.20 | 12.21 | |||
Kojetín | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Žichlínek | 12.24 | 12.25 | |||
Měrovice nad Hanou | 14.24 | 14.24 | |||
Krasíkov | 12.28 | 12.28 | 1 | ||
Němčice nad Hanou | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 14.33 | 0.00 | 2 | ||
Tatenice | 12.30 | 12.31 | |||
Hoštejn | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Lupěné | 12.40 | 12.40 | |||
Zábřeh na Moravě | 12.44 | 12.48 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Mohelnice | 12.57 | 12.58 | 3 | ||
Moravičany | 13.00 | 13.01 | 1/1 | ||
Červenka | 13.08 | 13.09 | 1/4 | ||
Střeň | 13.13 | 13.13 | |||
Štěpánov | 13.17 | 13.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.26 | 13.31 | |||
Grygov | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 13.40 | 13.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 13.44 | 13.44 | |||
Přerov | 13.51 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia