Os 3601 | |
Řazení vlaku: 810 + 831 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 0.00 | 3.21 | 2A/3 | ||
Bludov | 3.28 | 3.29 | 1B/1 | ||
Bludov lázně | 3.33 | 3.33 | |||
Bohutín | 3.37 | 3.37 | |||
Bartoňov | 3.40 | 3.40 | |||
Ruda nad Moravou | 3.44 | 3.47 | 3 | ||
Komňátka | 3.51 | 3.51 | |||
Bohdíkov | 3.54 | 3.55 | 4 | ||
Hanušovice | 4.04 | 4.12 | 3 | ||
Potůčník | 4.17 | 4.17 | |||
Jindřichov na Moravě | 4.22 | 4.24 | |||
Nové Losiny | 4.29 | 4.29 | |||
Branná | 4.36 | 4.37 | 3 | ||
Ostružná | 4.48 | 4.49 | 3 | ||
Ramzová | 4.53 | 4.53 | |||
Horní Lipová | 5.03 | 5.04 | 2 | ||
Lipová Lázně | 5.11 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci