Os 3312 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 0.00 | 14.17 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.25 | 14.27 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.29 | 14.30 | |||
Ostrava-Svinov | 14.34 | 14.45 | 4 | ||
Polanka nad Odrou | 14.48 | 14.49 | |||
Jistebník | 14.52 | 14.53 | 2 | ||
Studénka | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Hladké Životice | 15.03 | 15.03 | |||
Suchdol nad Odrou | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Jeseník nad Odrou | 15.11 | 15.11 | |||
Polom | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Bělotín | 15.20 | 15.21 | |||
Hranice na Moravě | 15.25 | 15.27 | 3/1 | ||
Drahotuše | 15.30 | 15.31 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 15.36 | 15.37 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 15.41 | 15.41 | |||
Prosenice | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Přerov | 15.51 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci