Os 3309 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 0.00 | 8.48 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Mohelnice | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Moravičany | 9.00 | 9.01 | 1/1 | ||
Červenka | 9.08 | 9.09 | 1/4 | ||
Střeň | 9.13 | 9.13 | |||
Štěpánov | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.26 | 9.31 | |||
Grygov | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 9.40 | 9.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 9.44 | 9.44 | |||
Přerov | 9.51 | 9.58 | 2 | ||
Prosenice | 10.03 | 10.04 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 10.06 | 10.06 | |||
Lipník nad Bečvou | 10.10 | 10.11 | 2 | ||
Drahotuše | 10.17 | 10.17 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 10.21 | 10.29 | 3/2 | ||
Bělotín | 10.33 | 10.33 | |||
Polom | 10.37 | 10.38 | 1/1 | ||
Jeseník nad Odrou | 10.43 | 10.43 | |||
Suchdol nad Odrou | 10.47 | 10.48 | 2 | ||
Hladké Životice | 10.52 | 10.52 | |||
Studénka | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Jistebník | 11.03 | 11.04 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 11.07 | 11.07 | |||
Ostrava-Svinov | 11.11 | 11.13 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 11.17 | 11.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 11.20 | 11.22 | |||
Bohumín | 11.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci