Os 2935 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 0.00 | 13.45 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 13.49 | 13.49 | |||
Dětmarovice | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 14.03 | 14.03 | |||
Louky nad Olší | 14.11 | 14.11 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.14 | 14.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.19 | 14.25 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.29 | 14.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.31 | 14.32 | |||
Třinec (Trzyniec) | 14.35 | 14.36 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 14.40 | 14.40 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.43 | 14.44 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 14.47 | 14.48 | |||
Návsí (Nawsie) | 14.52 | 14.53 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 14.59 | 14.59 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 15.08 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster