Os 2904 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čadca | 0.00 | 5.34 | 3. | ||
Svrčinovec zastávka | 5.38 | 5.38 | |||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 5.44 | 5.44 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 5.48 | 5.52 | 2 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 6.00 | 6.01 | |||
Návsí (Nawsie) | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 6.12 | 6.12 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 6.16 | 6.17 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 6.19 | 6.20 | |||
Třinec (Trzyniec) | 6.24 | 6.25 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 6.27 | 6.28 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 6.31 | 6.31 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.35 | 6.37 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.41 | 6.42 | |||
Louky nad Olší | 6.44 | 6.45 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 6.52 | 6.53 | |||
Karviná hlavní nádraží | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Dětmarovice | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 7.07 | 7.07 | |||
Bohumín | 7.11 | 7.12 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 7.20 | 7.22 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 7.24 | 7.24 | |||
Ostrava-Svinov | 7.29 | 7.40 | 4 | ||
Polanka nad Odrou | 7.44 | 7.44 | |||
Jistebník | 7.48 | 7.48 | 2 | ||
Studénka | 7.54 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök