Os 28412 | |
Řazení vlaku: 113 + Bdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 15.01 | bechyňské/1 | ||
Horky u Tábora | 15.10 | 15.10 | |||
Slapy | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Libějice | 15.15 | 15.15 | |||
Malšice | 15.20 | 15.22 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 15.24 | 15.24 | |||
Třebelice | 15.27 | 15.27 | |||
Všechlapy | 15.28 | 15.28 | |||
Bechyňská Smoleč | 15.31 | 15.31 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Bežerovice | 15.42 | 15.42 | |||
Bechyně zastávka | 15.45 | 15.45 | |||
Bechyně | 15.50 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci