Os 27729 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 0.00 | 12.38 | 2 | ||
Neumětely | 12.44 | 12.44 | |||
Radouš | 12.46 | 12.46 | |||
Hostomice pod Brdy | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Osov | 12.55 | 12.55 | |||
Vižina | 12.59 | 12.59 | |||
Všeradice | 13.01 | 13.01 | |||
Nesvačily | 13.04 | 13.04 | |||
Skuhrov pod Brdy | 13.07 | 13.07 | |||
Liteň | 13.12 | 13.15 | 2 | ||
Běleč | 13.18 | 13.18 | |||
Zadní Třebaň | 13.23 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci