..: Trasa vlaku Os 2771 - JŘ 2009 :..
Os 2771
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín  0.00 17.05 2
  Rohatec zastávka  17.10 17.10  
  Rohatec  17.12 17.13 2
  Rohatec kolonie  17.15 17.15  
  Sudoměřice nad Moravou  17.21 17.21 2
  Petrov u Strážnice  17.24 17.25  
  Strážnice  17.29 17.41 1
  Vnorovy  17.45 17.46  
  Veselí nad Moravou-Zarazice  17.48 17.48  
  Veselí nad Moravou  17.51 18.10 3
  Lipov  18.19 18.19 3
  Louka u Ostrohu  18.22 18.22  
  Velká nad Veličkou  18.27 18.28 3
  Javorník nad Veličkou zastávka  18.31 0.00  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster