Os 2771 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 0.00 | 17.05 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 17.10 | 17.10 | |||
Rohatec | 17.12 | 17.13 | 2 | ||
Rohatec kolonie | 17.15 | 17.15 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 17.21 | 17.21 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 17.24 | 17.25 | |||
Strážnice | 17.29 | 17.41 | 1 | ||
Vnorovy | 17.45 | 17.46 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 17.48 | 17.48 | |||
Veselí nad Moravou | 17.51 | 18.10 | 3 | ||
Lipov | 18.19 | 18.19 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 18.22 | 18.22 | |||
Velká nad Veličkou | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 18.31 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy