Os 2769 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 0.00 | 17.03 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 17.08 | 17.08 | |||
Lipov | 17.13 | 17.13 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 17.16 | 17.17 | |||
Velká nad Veličkou | 17.22 | 17.24 | 3 | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 17.26 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster