Os 2761 | |
Řazení vlaku: 814.2 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 0.00 | 12.05 | 1vpravo/1 | ||
Rohatec zastávka | 12.10 | 12.10 | |||
Rohatec | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Rohatec kolonie | 12.15 | 12.15 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 12.21 | 12.21 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 12.24 | 12.25 | |||
Strážnice | 12.29 | 12.41 | 2 | ||
Vnorovy | 12.45 | 12.46 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 12.48 | 12.48 | |||
Veselí nad Moravou | 12.51 | 13.03 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 13.08 | 13.08 | |||
Lipov | 13.13 | 13.13 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 13.16 | 13.17 | |||
Velká nad Veličkou | 13.22 | 13.23 | 3 | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 13.26 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci