..: Trasa vlaku Os 2702 - JŘ 2009 :..
Os 2702
Řazení vlaku: 814.2 + 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrbovce  0.00 8.32  
  Javorník nad Veličkou zastávka  8.36 8.36  
  Velká nad Veličkou  8.38 8.39 3
  Louka u Ostrohu  8.43 8.44  
  Lipov  8.46 8.47 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem  8.51 8.51  
  Veselí nad Moravou  8.57 9.13 3
  Veselí nad Moravou-Zarazice  9.16 9.16  
  Vnorovy  9.18 9.18  
  Strážnice  9.23 9.31 1
  Petrov u Strážnice  9.35 9.35  
  Sudoměřice nad Moravou  9.39 9.39 3
  Rohatec kolonie  9.44 9.44  
  Rohatec  9.47 9.47 1/3
  Rohatec zastávka  9.49 9.50  
  Hodonín  9.55 0.00 1vpravo/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök