Os 26343 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Josefův Důl | 0.00 | 20.33 | 2 | ||
Antonínov | 20.35 | 20.35 | |||
Tanvaldský Špičák | 20.38 | 20.38 | |||
Jiřetín pod Bukovou | 20.39 | 20.39 | |||
Smržovka | 20.45 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci