Os 2620/1 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 22.41 | 4 | ||
Děčín východ | 22.45 | 22.46 | 3 hor. | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 23.01 | 4 | ||
Březiny u Děčína | 22.49 | 22.50 | |||
Dolní Habartice | 23.04 | 23.04 | |||
Malá Veleň | 22.54 | 22.55 | |||
Markvartice | 23.08 | 23.08 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 22.58 | 0.00 | 4 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 23.12 | 23.12 | |||
Česká Kamenice | 23.17 | 23.17 | 2 | ||
Horní Kamenice | 23.19 | 23.19 | |||
Mlýny | 23.26 | 23.26 | 3 | ||
Kytlice | 23.30 | 23.30 | |||
Rybniště | 23.47 | 23.47 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 23.51 | 23.51 | |||
Krásná Lípa | 23.54 | 23.54 | 2 | ||
Rumburk | 0.00 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci