Os 25901 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 0.00 | 9.35 | 4 | ||
Hostivice-Litovice | 9.40 | 9.40 | |||
Hostivice | 9.46 | 10.31 | 5 | ||
Praha-Zličín | 10.36 | 10.37 | 3 | ||
Praha-Stodůlky | 10.42 | 10.42 | |||
Praha-Cibulka | 10.44 | 10.44 | |||
Praha-Waltrovka | 10.46 | 10.46 | |||
Praha-Žvahov | 10.50 | 10.50 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 10.56 | 10.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.05 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia