Os 2537 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 14.49 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 14.53 | 14.54 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 14.57 | 14.58 | |||
Praha-Hostivař | 15.02 | 15.03 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 15.06 | 15.07 | |||
Praha-Uhříněves | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 15.13 | 15.13 | |||
Říčany | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Světice | 15.20 | 15.21 | |||
Strančice | 15.24 | 15.25 | 1/2 | ||
Mnichovice | 15.29 | 15.30 | |||
Mirošovice u Prahy | 15.34 | 15.34 | |||
Senohraby | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Čtyřkoly | 15.41 | 15.41 | |||
Pyšely | 15.43 | 15.44 | |||
Čerčany | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Mrač | 15.49 | 15.49 | |||
Benešov u Prahy | 15.57 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci