Os 25017 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 0.00 | 18.10 | 1/1 | ||
Valy u Přelouče zastávka | 18.14 | 18.14 | |||
Veselí u Přelouče | 18.17 | 18.17 | |||
Choltice | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Jeníkovice | 18.25 | 18.25 | |||
Heřmanův Městec | 18.30 | 18.31 | 5 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | 18.35 | 18.35 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce | 18.38 | 18.38 | |||
Prachovice | 18.44 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci