Os 24824 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 0.00 | 19.03 | 1 | ||
Citonice | 19.11 | 19.11 | |||
Olbramkostel | 19.16 | 19.16 | 3 | ||
Šumná | 19.23 | 19.23 | 3 | ||
Grešlové Mýto | 19.30 | 19.31 | 3 | ||
Blížkovice | 19.34 | 19.34 | |||
Vesce | 19.37 | 19.37 | |||
Moravské Budějovice | 19.43 | 19.44 | 4 | ||
Jaroměřice nad Rokytnou | 19.51 | 19.51 | 4 | ||
Šebkovice | 19.55 | 19.55 | |||
Kojetice na Moravě | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Stařeč | 20.06 | 20.06 | 2 | ||
Hvězdoňovice | 20.11 | 20.11 | |||
Okříšky | 20.16 | 20.36 | 1/2 | ||
Číchov | 20.41 | 20.41 | |||
Bransouze | 20.44 | 20.44 | |||
Dolní Smrčné | 20.47 | 20.47 | |||
Přímělkov | 20.49 | 20.49 | |||
Bítovčice | 20.52 | 20.52 | |||
Luka nad Jihlavou | 20.55 | 20.55 | 3 | ||
Jihlava | 21.06 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci