Os 24731 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebovice v Čechách | 0.00 | 20.16 | 1/2 | ||
Anenská Studánka | 20.24 | 20.24 | |||
Trpík | 20.26 | 20.26 | |||
Mladějov na Moravě | 20.30 | 20.32 | 3 | ||
Kunčina | 20.40 | 20.40 | |||
Moravská Třebová | 20.46 | 20.51 | 3 | ||
Linhartice | 20.57 | 20.57 | |||
Rozstání | 21.04 | 21.04 | |||
Městečko Trnávka | 21.07 | 21.09 | 2 | ||
Mezihoří | 21.12 | 21.12 | |||
Chornice | 21.17 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia