Os 24715 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 0.00 | 13.46 | 3 | ||
Nectava | 13.51 | 13.51 | |||
Šubířov | 13.58 | 13.58 | |||
Dzbel | 14.04 | 14.05 | 3 | ||
Jesenec | 14.07 | 14.07 | |||
Konice | 14.11 | 14.12 | |||
Křemenec | 14.15 | 14.15 | |||
Čunín | 14.18 | 14.18 | |||
Stražisko | 14.22 | 14.22 | |||
Ptení | 14.26 | 14.29 | 3 | ||
Zdětín u Prostějova | 14.33 | 14.33 | |||
Lutotín | 14.38 | 14.38 | |||
Kostelec na Hané | 14.42 | 14.43 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 14.53 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci