Os 24701 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 0.00 | 3.58 | 2 | ||
Nectava | 4.03 | 4.03 | |||
Šubířov | 4.10 | 4.10 | |||
Dzbel | 4.16 | 4.17 | 3 | ||
Jesenec | 4.19 | 4.19 | |||
Konice | 4.23 | 4.24 | |||
Křemenec | 4.27 | 4.27 | |||
Čunín | 4.30 | 4.30 | |||
Stražisko | 4.35 | 4.35 | |||
Ptení | 4.39 | 4.41 | 3 | ||
Zdětín u Prostějova | 4.45 | 4.45 | |||
Lutotín | 4.49 | 4.49 | |||
Kostelec na Hané | 4.53 | 4.59 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 5.05 | 5.06 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 5.09 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia