Os 2320 | |
Řazení vlaku: 452 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 16.37 | III./5 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 16.41 | 16.41 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 16.46 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 16.49 | 16.49 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 16.53 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 16.57 | 16.57 | |||
Úholičky | 16.59 | 16.59 | |||
Řež | 17.01 | 17.01 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.03 | 17.03 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 17.06 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 17.09 | 17.09 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.13 | 17.19 | |||
Nelahozeves zámek | 17.22 | 17.22 | |||
Nelahozeves | 17.25 | 17.25 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 17.27 | 17.27 | |||
Mlčechvosty | 17.31 | 17.31 | |||
Vraňany | 17.34 | 17.34 | 1/2 | ||
Cítov | 17.38 | 17.38 | |||
Dolní Beřkovice | 17.41 | 17.42 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 17.46 | 17.46 | |||
Hněvice | 17.50 | 17.51 | 1/3 | ||
Záluží | 17.54 | 17.54 | |||
Dobříň | 17.57 | 17.57 | |||
Roudnice nad Labem | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Hrobce | 18.06 | 18.06 | 1/2 | ||
Oleško | 18.09 | 18.09 | |||
Hrdly | 18.11 | 18.11 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.13 | 18.13 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 18.15 | 18.15 | |||
Lukavec | 18.18 | 18.18 | |||
Lovosice | 18.21 | 18.30 | 2 | ||
Lovosice město | 18.31 | 18.31 | |||
Malé Žernoseky | 18.35 | 18.35 | |||
Litochovice nad Labem | 18.38 | 18.38 | |||
Prackovice nad Labem | 18.41 | 18.41 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 18.44 | 18.44 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.53 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci