Os 2229 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 15.51 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 15.58 | 15.59 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 16.07 | 16.07 | 3 | ||
Zeleneč | 16.11 | 16.12 | |||
Mstětice | 16.14 | 16.14 | |||
Čelákovice | 16.18 | 16.19 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 16.21 | 16.22 | |||
Lysá nad Labem | 16.28 | 16.30 | 2 | ||
Ostrá | 16.34 | 16.34 | |||
Stratov | 16.36 | 16.36 | |||
Kostomlaty nad Labem | 16.41 | 16.41 | 4 | ||
Kamenné Zboží | 16.45 | 16.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 16.49 | 17.01 | 2 | ||
Velké Zboží | 17.06 | 17.06 | |||
Poděbrady | 17.09 | 17.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 17.14 | 17.14 | 3 | ||
Velký Osek | 17.17 | 17.18 | 3 | ||
Veltruby | 17.21 | 17.21 | |||
Kolín-Zálabí | 17.25 | 17.25 | |||
Kolín | 17.28 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster