Os 2217 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 9.51 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 9.58 | 9.59 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 10.07 | 10.07 | 3 | ||
Zeleneč | 10.11 | 10.12 | |||
Mstětice | 10.14 | 10.14 | |||
Čelákovice | 10.18 | 10.19 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 10.21 | 10.22 | |||
Lysá nad Labem | 10.28 | 10.30 | 2 | ||
Ostrá | 10.34 | 10.34 | |||
Stratov | 10.36 | 10.36 | |||
Kostomlaty nad Labem | 10.41 | 10.41 | 4 | ||
Kamenné Zboží | 10.45 | 10.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 10.49 | 11.01 | 1 | ||
Velké Zboží | 11.06 | 11.06 | |||
Poděbrady | 11.09 | 11.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 11.14 | 11.14 | 3 | ||
Velký Osek | 11.17 | 11.18 | 3 | ||
Veltruby | 11.21 | 11.21 | |||
Kolín-Zálabí | 11.25 | 11.25 | |||
Kolín | 11.28 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci