Os 20199 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Furth im Wald | 0.00 | 18.06 | 2 | ||
Česká Kubice | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Babylon | 18.20 | 18.20 | |||
Domažlice město | 18.27 | 18.28 | |||
Domažlice | 18.30 | 18.35 | 5 | ||
Milavče | 18.42 | 18.42 | |||
Blížejov | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Osvračín | 18.51 | 18.51 | |||
Staňkov | 18.56 | 18.59 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 19.03 | 19.03 | |||
Holýšov | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 19.12 | 19.12 | |||
Stod | 19.15 | 19.20 | 4 | ||
Chotěšov u Stoda | 19.24 | 19.24 | |||
Zbůch | 19.28 | 19.28 | |||
Nýřany | 19.32 | 19.33 | 3 | ||
Tlučná | 19.37 | 19.37 | |||
Vejprnice | 19.40 | 19.42 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 19.48 | 19.48 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 19.50 | 19.52 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.55 | 0.00 | 3z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci