Os 20017 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 0.00 | 21.45 | letohradské/1 | ||
Dolní Libchavy | 21.49 | 21.49 | |||
Černovír | 21.52 | 21.52 | |||
Lanšperk | 21.55 | 21.55 | 2 | ||
Hnátnice | 21.57 | 21.57 | |||
Dolní Dobrouč | 22.00 | 22.00 | |||
Letohrad | 22.04 | 22.15 | 3 | ||
Verměřovice | 22.20 | 22.20 | |||
Jablonné nad Orlicí | 22.24 | 22.24 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 22.27 | 22.27 | |||
Těchonín | 22.31 | 22.31 | |||
Mladkov | 22.35 | 22.35 | |||
Lichkov | 22.39 | 22.40 | 1/3 | ||
Dolní Lipka | 22.46 | 22.47 | 2 | ||
Králíky zastávka | 22.50 | 22.50 | |||
Králíky | 22.53 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy