Sp 1905 „Sněžník“ | |
Řazení vlaku: 163 + BDs450 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 13.27 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 13.29 | 13.30 | |||
Kostěnice | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Moravany | 13.39 | 13.40 | 1/2 | ||
Uhersko | 13.44 | 13.48 | 1 | ||
Zámrsk | 13.54 | 13.55 | 1/2 | ||
Choceň | 14.02 | 14.03 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.18 | 14.21 | letohradské/1 | ||
Dolní Libchavy | 14.25 | 14.25 | |||
Hnátnice | 14.31 | 14.32 | |||
Dolní Dobrouč | 14.34 | 14.34 | |||
Letohrad | 14.39 | 14.43 | 3 | ||
Verměřovice | 14.47 | 14.47 | |||
Jablonné nad Orlicí | 14.51 | 14.52 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 14.54 | 14.55 | |||
Těchonín | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Mladkov | 15.02 | 15.03 | |||
Lichkov | 15.06 | 0.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia