..: Trasa vlaku  19018 - JŘ 2009 :..
Vlak 19018 nemá zatím zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 17.23 1
  Stará Huť  17.25 17.25  
  Mokrovraty  17.31 17.31  
  Malá Hraštice  17.37 17.37  
  Nová Ves pod Pleší  17.43 17.43  
  Mníšek pod Brdy  17.50 17.51 3
  Rymaně  17.53 17.53  
  Čisovice  17.58 18.00 3
  Bojanovice  18.03 18.03  
  Bojov  18.06 18.06  
  Klínec  18.11 18.11  
  Měchenice  18.17 18.18 2
  Skochovice  18.21 18.21  
  Vrané nad Vltavou  18.24 18.31 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.34 18.34  
  Praha-Zbraslav  18.38 18.39 3
  Praha-Komořany  18.43 18.43  
  Praha-Modřany zastávka  18.46 18.46  
  Praha-Braník  18.53 18.53 3
  Praha-Krč  18.58 18.58 2/2
  Praha-Vršovice  19.07 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök