..: Trasa vlaku Os 19015 - JŘ 2009 :..
Os 19015
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 19.34 2
  Praha-Krč  19.41 19.42 2/2
  Praha-Braník  19.46 19.47 3
  Praha-Modřany zastávka  19.50 19.50  
  Praha-Komořany  19.55 19.55  
  Praha-Zbraslav  19.59 20.00 3
  Dolní Břežany-Jarov  20.03 20.03  
  Vrané nad Vltavou  20.07 20.08 2
  Skochovice  20.10 20.10  
  Měchenice  20.13 20.14 2
  Klínec  20.20 20.20  
  Bojov  20.25 20.25  
  Bojanovice  20.29 20.29  
  Čisovice  20.33 20.34 2
  Rymaně  20.40 20.40  
  Mníšek pod Brdy  20.43 20.50 3
  Nová Ves pod Pleší  20.56 20.56  
  Malá Hraštice  21.00 21.00  
  Mokrovraty  21.06 21.06  
  Stará Huť  21.12 21.12  
  Dobříš  21.15 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia