Os 19012 | |
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 0.00 | 14.57 | 1 | ||
Stará Huť | 14.59 | 14.59 | |||
Mokrovraty | 15.05 | 15.05 | |||
Malá Hraštice | 15.11 | 15.11 | |||
Nová Ves pod Pleší | 15.17 | 15.17 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Rymaně | 15.27 | 15.27 | |||
Čisovice | 15.32 | 15.38 | 3 | ||
Bojanovice | 15.41 | 15.41 | |||
Bojov | 15.44 | 15.44 | |||
Klínec | 15.49 | 15.49 | |||
Měchenice | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Skochovice | 15.59 | 15.59 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.02 | 16.03 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.06 | 16.06 | |||
Praha-Zbraslav | 16.10 | 16.11 | 3 | ||
Praha-Komořany | 16.15 | 16.15 | |||
Praha-Modřany zastávka | 16.18 | 16.18 | |||
Praha-Braník | 16.23 | 16.23 | 3 | ||
Praha-Krč | 16.28 | 16.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 16.36 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök