..: Trasa vlaku Os 19011 - JŘ 2009 :..
Os 19011
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 2xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 16.47 2
  Praha-Krč  16.54 16.55 2/2
  Praha-Braník  16.59 17.00 3
  Praha-Modřany zastávka  17.03 17.03  
  Praha-Komořany  17.08 17.08  
  Praha-Zbraslav  17.12 17.13 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.16 17.16  
  Vrané nad Vltavou  17.20 17.30 2
  Skochovice  17.32 17.32  
  Měchenice  17.35 17.36 2
  Klínec  17.42 17.42  
  Bojov  17.47 17.47  
  Bojanovice  17.51 17.51  
  Čisovice  17.55 18.01 2
  Rymaně  18.07 18.07  
  Mníšek pod Brdy  18.10 18.11 3
  Nová Ves pod Pleší  18.17 18.17  
  Malá Hraštice  18.21 18.21  
  Mokrovraty  18.27 18.27  
  Stará Huť  18.33 18.33  
  Dobříš  18.36 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy