Os 19010 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 0.00 | 13.07 | 1 | ||
Stará Huť | 13.09 | 13.09 | |||
Mokrovraty | 13.15 | 13.15 | |||
Malá Hraštice | 13.21 | 13.21 | |||
Nová Ves pod Pleší | 13.27 | 13.27 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.34 | 13.35 | 3 | ||
Rymaně | 13.37 | 13.37 | |||
Čisovice | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Bojanovice | 13.46 | 13.46 | |||
Bojov | 13.49 | 13.49 | |||
Klínec | 13.54 | 13.54 | |||
Měchenice | 14.00 | 14.01 | 2 | ||
Skochovice | 14.04 | 14.04 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.07 | 14.08 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 14.11 | 14.11 | |||
Praha-Zbraslav | 14.15 | 14.16 | 3 | ||
Praha-Komořany | 14.20 | 14.20 | |||
Praha-Modřany zastávka | 14.23 | 14.23 | |||
Praha-Braník | 14.28 | 14.28 | 3 | ||
Praha-Krč | 14.33 | 14.33 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 14.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster