..: Trasa vlaku Os 19010 - JŘ 2009 :..
Os 19010
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 13.07 1
  Stará Huť  13.09 13.09  
  Mokrovraty  13.15 13.15  
  Malá Hraštice  13.21 13.21  
  Nová Ves pod Pleší  13.27 13.27  
  Mníšek pod Brdy  13.34 13.35 3
  Rymaně  13.37 13.37  
  Čisovice  13.42 13.43 3
  Bojanovice  13.46 13.46  
  Bojov  13.49 13.49  
  Klínec  13.54 13.54  
  Měchenice  14.00 14.01 2
  Skochovice  14.04 14.04  
  Vrané nad Vltavou  14.07 14.08 3
  Dolní Břežany-Jarov  14.11 14.11  
  Praha-Zbraslav  14.15 14.16 3
  Praha-Komořany  14.20 14.20  
  Praha-Modřany zastávka  14.23 14.23  
  Praha-Braník  14.28 14.28 3
  Praha-Krč  14.33 14.33 2/2
  Praha-Vršovice  14.43 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster