Sp 1900 „Rokytka“ | |
Řazení vlaku: 163 + 4xBt278 + Bt283 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 4.54 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 5.01 | 5.01 | |||
Přelouč | 5.04 | 5.05 | 2 | ||
Řečany nad Labem | 5.10 | 5.11 | 1/2 | ||
Chvaletice | 5.15 | 5.16 | |||
Kojice | 5.18 | 5.18 | |||
Týnec nad Labem | 5.22 | 5.22 | |||
Záboří nad Labem | 5.25 | 5.26 | 2 | ||
Starý Kolín | 5.30 | 5.30 | |||
Kolín dílny | 5.34 | 5.35 | |||
Kolín | 5.38 | 5.40 | 3 | ||
Kolín zastávka | 5.42 | 5.43 | |||
Pečky | 5.53 | 5.54 | 1/2 | ||
Poříčany | 6.00 | 6.02 | 2 | ||
Český Brod | 6.07 | 6.09 | 3 | ||
Úvaly | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 6.22 | 6.23 | |||
Praha-Libeň | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.46 | 0.00 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök