..: Trasa vlaku Os 19006 - JŘ 2009 :..
Os 19006
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.00 7.27 1
  Stará Huť  7.29 7.29  
  Mokrovraty  7.35 7.35  
  Malá Hraštice  7.41 7.41  
  Nová Ves pod Pleší  7.47 7.47  
  Mníšek pod Brdy  7.54 7.55 3
  Rymaně  7.57 7.57  
  Čisovice  8.02 8.03 3
  Bojanovice  8.06 8.06  
  Bojov  8.09 8.09  
  Klínec  8.14 8.14  
  Měchenice  8.20 8.21 2
  Skochovice  8.24 8.24  
  Vrané nad Vltavou  8.27 8.33 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.36 8.36  
  Praha-Zbraslav  8.40 8.41 3
  Praha-Komořany  8.45 8.45  
  Praha-Modřany zastávka  8.48 8.48  
  Praha-Braník  8.53 8.53 3
  Praha-Krč  8.58 8.58 2/2
  Praha-Vršovice  9.06 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök